Partnerzy

Europejskie Centrum Podatkowe
NIP: 8883067767
telefon: (71) 787 63 60
adres e-mail: [email protected]
strona www: http://www.euro-punkt.pl

Europejskie Centrum Podatkowe to zespół doradców podatkowych oraz ich współpracowników, których celem jest zapewnienie klientom rzetelnej pomocy w ich indywidualnych sprawach podatkowych. Misją Spółki jest wspieranie przedsiębiorców w działalności gospodarczej poprzez bieżące doradztwo, planowanie oraz przeglądy podatkowe, a także prowadzenie polskich i zagranicznych rozliczeń podatkowych.

Tax Credit
NIP: 8883067767
telefon: + 48 71 787 63 59
adres e-mail: [email protected]
strona www: http://www.taxcredit.pl/

Firma Tax Credit zapewnia pełną obsługę księgową, zajmuje się rozliczeniami z ZUS oraz sprawami kadrowo – płacowymi. Ponadto świadczy usługi doradztwa podatkowego, w tym postępowania przed urzędami. Tax Credit obsługuje zarówno male przedsiębiorstwa, jak i duże firmy oraz stowarzyszenia, prowadzące działalność w Polsce, jak również za granicą.

Zagraniczne Oferty Pracy
NIP:
telefon: +48 722 113 172
adres e-mail: [email protected]
strona www: http://www.zagraniczneoferty.pl/

Zagraniczne Oferty Pracy to nowy miesięcznik zawierający oferty zatrudnienia oraz artykuły i porady dotyczące pracy na terenie Unii Europejskiej. Magazyn stara się pomóc polskim klientom w odnalezieniu najkorzystniejszej dla nich oferty, a także dostarcza informacji na temat pracy za granicą.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. OK, ROZUMIEM